گل های زیبا و معنی آن ها برای هدیه دادن 

گل ها با توجه به نوع و رنگشان معانی متفاوتی برای خود دارند. گل رز، گل ارکیده و بسیاری از گل‌های دیگر با توجه به رنگ‌هایشان معنای متفاوتی برای هدیه دادن دارند. یک دسته گل بزرگ با یک شاخه گل و تمامی جزییات مواردی است که باید در هنگام هدیه دادن به آن توجه کنید.

در کل گل دادن به کسی که مورد علاقه شما می‌باشد می‌تواند هدیه مناسبی باشد. در ادامه چندین گل معروف که بسیار از آن استفاده می‌شود را برای شما معرفی خواهیم کرد پس در ادامه همراه ما باشید.

گل رز

گل رز انتخابی مناسب است برای کسی که به او علاقه‌مند هستید. تعداد گل رز و رنگ آن هر کدام معنای خاصی دارد.

رز قرمز به معنی عشق و دوست داشتن

رز سفید به معنی مهربانی و فروتنی

رز زرد به معنی خوشحالی و دوستی

رز بنفش به معنی عاشق شدن در نگاه اول

رز صورتی تشکر و قدردانی

بابونه سفید

گل بابونه به معنی و نشانه وفادار بودن به رابطه و عشق زیاد و راستگویی است. دادن یک دسته گل بزرگ باونه سفید حس بسیار دلنشینی را برای گیرنده دارد.

لاله قرمز

لاله قرمز به معنای بخشیدن و نیکی کردن می‌‌باشد اما لاله قرمز به معنی عشق کامل است همچنین این را بدانید که تیرگی داخل گل لاله نشان داشتن شور به عشق و حرارت رابطه و دوست داشتن است. لاله سفید نماد بخشیدن، لاله بنفش بزرگی، لاله زرد نماد افکار مثبت و شورانگیز است. با توجه به گفته های ما کدوم رنگ گل رو انتخاب می‌کنید؟

میخک قرمز

این گل در روز مادر بسیار استفاده می‌شود چرا که این گل به معنی عشق ورزیدن به مادر است. میخک سفید نیز معنای عشق ورزیدن و محبت ‌کردن است. رنگ زرد میخک به معنای رد کردن و نپذیرفتن عشق است پس توجه داشته باشید از کدام رنگ استفاده می‌کنید.

آفتابگردان

این گل انتخاب مناسبی برای شماست که می‌خواهید شادی و ستایش را به طرف مقابلتان نشان دهید. بدون شک جذابیتی که در این گل وجود دارد بهترین هدیه برای سوپرایز کردن کسی دوست دارید می‌باشد.

نرگس زرد

گل نرگس زرد به معنای شروعی دوباره و صمیمیت در رابطه است ولی دقت داشته باشید یک شاخه این گل به معنی بدشانسی و اتفاق بد است پس حتما از یک دسته گل آن برای هدیه دادن استفاده کنید.

زنبق بنفش

این گل نماد شجاعت و ایمان داشتن به عشق است. رنگ زرد، آبی و بنفش این گل به معنی شادی کردن است و رنگ سفید آن به معنای صداقت می‌باشد. این گل یکی از قدیمی‌ترین گل های یافت شده در دنیا می‌باشد که قدمت آن به دوران باستان برمی‌گردد.

مینای ارغوانی

این گل بسیار خاص و جالب انگیز می‌باشد و چهره وحشی دارد. این گل در رنگ‌های گوناگون یافت می‌شود که صورتی و آبی آن به معنای عشق و شکیبایی و صبر است و هدیه مناسبی می‌تواند باشد.

داوودی سفید

این گل به معنی خوش بینی و وفاداری به عشق می‌باشد. در داخل آن گلبرگ‌های زردی مشاهده می‌شود که نشان از عشق پایدار می‌باشد.

شب بو سفید

این گل نماد عشق است و به دلیل بو خوب آن جزو گل‌هایی محبوب بین افراد محسوب می‌شود

یاس بنفش

این گل نمادی از معصومیت که برای بهترین معنی دادن آن از دو شاخه آن استفاده کنید در کل این گل به معنی عشق در یک نگاه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.