تاج گل بازار

وارد یک گل‌فروشی می‌شوید که همه جایش پر است از رنگ و عطرهایی که حالِ شما را تازه می‌کنند و از میان جام‌ها و گلدان‌های پر از گل، فروشنده با لبخندی که دست شما را برای انتخاب، باز می‌گذارد، به شما مثل یک آشنای قدیمی خوش‌آمد می‌گوید: «سلام، به تاج گل بازار خوش‌ آمدید.»

ما تصمیم داریم حاصل تلاش چندین سالۀ خود را بدون واسطه و با بهره از دست و ذهن هنرمندان گل‌آرای‌مان و به کمک اینترنت به شما یا او که دوستش دارید، برسانیم تا در گوشه‌ای یا روی میزی چشم‌نوازی کند. در فروشگاه تاج گل بازار، می‌خواهیم با نگاهی نو، مثل حضوری که در بازار گل تهران داشتیم، لذت لمس تازگی شاخه‌های رنگارنگ گل‌ها و برگ‌های سبز گیاهانش را برای عزیزان‌تان فراهم کنیم تا شکوفه احساساتی سبز را به شکل هدیه‌ای برازنده و درخور، به آنکه دوستش دارید، تقدیم کنیم.

تاج گل بازار پرورش دهنده و گل‌آرایی با تجربه و وقت‌شناس در کنار شماست تا تمام ذوق و پاسخی که برای انتخاب هدیه‌ای پر از زندگی نیاز دارید، چه هنگام خرید، چه در نگهداری آنها، سخاوتمندانه به شما بدهد و کمک کند ثانیه‌هایی پررنگ‌تر از عمر خود و آنها که دوستشان دارید را با گلی ابریشمین ثبت کنید.

تاج گل بازار با وسواس، بهترین گزینه‌ها را از گلخانه‌هایش یا بازار گل، برای شما دستچین کرده و مناسب‌ترین قیمت را پیشنهاد داده و منتظر است، پسند کنید تا متبحرانه‌ آن را طراحی و آرایش کند و دقیقا سر وقت، هدیه شما را به مقصد برساند.

ما نماینده شما برای روزها و اتفاق‌های مهم زندگیتان هستیم؛ شما با ثبت تاریخ‌های ارزشمند شخصیتان در قسمت تقویم تاج گل بازار، این افتخار را نصیب ما می‌کنید تا آنها را ابدی کنیم و یادمان باشد و شما نیز فراموش نکنید.

تاج گل بازار می‌داند که سفیر شماست و تا زمانی که هدایایتان را آراسته، برازنده و درخورد تحویل گیرنده‌اش به مقصد نرساند، کارش تمام نشده است. در تمام طول این همراهی تاج گل بازار خود را سفیر و نماینده شما می‌داند و آنچنان رفتار می‌کند که ذره‌ای اعتبار شما خدشه‌دار نشود. تاج گل بازار می‌داند که بزرگترین سرمایه‌اش اعتماد شماست و از آن مثل گوهری درخشان مراقبت می‌کند.

Donec quam felis, que eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.